Direct naar de inhoud
Binobet Casino Logo
Inloggen Registreren

Binobet Casino Betalen

Bij Binobet Casino stort u al vanaf €20 via Visa, Skrill, Neteller, Apple Pay of Bitcoin. Opnames vraagt u aan vanaf €40 en verwerken wij binnen 2 werkdagen via dezelfde methode.

Direct storten

Binobet Casino betalen: onze limieten in één oogopslag

Bij Binobet stort u al vanaf €20 en vraagt u een opname aan vanaf €40. Wij verwerken opnames binnen 2 werkdagen en betalen altijd terug via dezelfde methode als waarmee u stortte. Hieronder ziet u onze belangrijkste betaallimieten op een rij.

OnderdeelBedrag
Minimale storting€20
Minimale storting voor welkomstbonus€30
Minimale opname€40
Maximale opname per 24 uur€10.000
Maximale opname per 30 dagen€50.000
Verwerkingstijd opname2 werkdagen

Winsten boven €50.000 keren wij uit in maandelijkse termijnen van maximaal €50.000. Een progressieve jackpot betalen wij wel in één keer volledig uit.

Stortings- en opnamemethoden bij Binobet

Bij Binobet stort u met Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller, Apple Pay, bankoverschrijving of cryptovaluta zoals Bitcoin. Wij rekenen af in EUR, USD, CAD, NOK, BRL en Bitcoin. De minimale storting is €20, of €30 als u onze welkomstbonus wilt activeren.

Contant geld, cheques en stortingen door derden accepteren wij niet. De naam op uw betaalmethode moet overeenkomen met de naam op uw Binobet-account; komt dit niet overeen, dan kunnen wij de transactie niet verwerken.

Opnames en verwerkingstijd

Een opname vraagt u aan vanaf €40 en verloopt via dezelfde methode als uw storting. Wij verwerken maximaal één opname per methode per 24 uur en houden per methode één opname tegelijk in behandeling. De verwerkingstijd bedraagt 2 werkdagen en voordat u opneemt, moet u uw storting minimaal 1x hebben ingezet. Meer details leest u op onze pagina over geld opnemen.

Zo verloopt een opname bij Binobet stap voor stap

Een opname bij Binobet aanvragen is eenvoudig. Houd rekening met de volgende voorwaarden en limieten:

  1. Vraag minimaal €40 aan; kleinere bedragen kunnen wij niet uitbetalen.
  2. Gebruik dezelfde methode als waarmee u stortte — Visa, Skrill, Neteller, Apple Pay, bankoverschrijving of Bitcoin.
  3. Zet uw storting minimaal 1x in voordat u een opname doet.
  4. Voltooi de identiteitscontrole: bij elke opname vragen wij uw basisgegevens, vanaf €2.000 een geldig ID en adresbewijs, en vanaf €5.000 de herkomst van uw geld.
  5. Reken op één opname per methode per 24 uur en een verwerkingstijd van 2 werkdagen.
  6. Voor niet-jackpotwinsten geldt een maximum van €20.000 per 30 dagen.

Ons volledige spelaanbod vindt u terug in het online casino.

Betalingen

Alles bekijken ›

Veelgestelde vragen over betalen bij Binobet

Wat is de minimale storting bij Binobet?
De minimale storting bij Binobet is €20. Wilt u onze welkomstbonus activeren, dan stort u minimaal €30. Storten kan met Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller, Apple Pay, bankoverschrijving of Bitcoin.
Hoe lang duurt een opname bij Binobet?
Wij verwerken opnames binnen 2 werkdagen. U kunt maximaal één opname per methode per 24 uur aanvragen en per methode houden wij steeds één opname tegelijk in behandeling. De uitbetaling gaat naar dezelfde methode als uw storting.
Wat is de minimale opname bij Binobet?
De minimale opname bij Binobet is €40. Per 24 uur neemt u maximaal €10.000 op en per 30 dagen maximaal €50.000. Voor niet-jackpotwinsten geldt een limiet van €20.000 per 30 dagen.
Welke betaalmethoden accepteert Binobet?
Bij Binobet stort en betaalt u met Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller, Apple Pay, bankoverschrijving en cryptovaluta zoals Bitcoin. Wij accepteren geen contant geld, cheques of stortingen door derden.
Moet ik me verifiëren voordat ik geld opneem bij Binobet?
Ja, bij elke opname vragen wij uw basisgegevens. Vanaf €2.000 vragen wij een geldig ID en een adresbewijs, en vanaf €5.000 de herkomst van uw geld. De verificatie voltooit u binnen 30 dagen.
Kan ik bij Binobet met Bitcoin storten en opnemen?
Ja, u stort en neemt op met Bitcoin en andere cryptovaluta. Een opname verloopt altijd via dezelfde methode als uw storting, dus wie met crypto stort, ontvangt de uitbetaling ook in crypto.
Wat gebeurt er met winsten boven €50.000 bij Binobet?
Winsten boven €50.000 keren wij uit in maandelijkse termijnen van maximaal €50.000. Een progressieve jackpot vormt hierop de uitzondering: die betalen wij in één keer volledig uit.